Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/10/slub.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Slub
  1. Za tydzień przypada XVIII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem ?Promieniowanie ojcostwa?. Biskupi w swoim Liście zachęcają do wsparcia w tym dniu stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W kalendarzu liturgicznym we wtorek przypada święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, któremu poświęcona jest boczna kaplica w naszym kościele. W sobotę ? wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  3. Dziś dzień Matki Bożej Różańcowej. Różaniec w naszym kościele odmawiamy w październiku w ramach inicjatywy Szpitala Domowego każdego dnia o godz. 20.00 na rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich chętnych na tę modlitwę podejmowaną w intencji odnowy moralnej naszego miasta. Zgodnie z prośbą papieża odmawiamy też po Różańcu modlitwę do św. Michała Archanioła w intencji Kościoła.
  4. W sobotę podejmiemy ostatnią nowennową modlitwę w intencji Ojczyzny. Różaniec za Ojczyznę będzie o godz. 20.00 i Msza święta w jej intencji o godz. 21.37. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed jubileuszem 100-lecia odzyskania niepodległości.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom. Zachęcamy do modlitwy różańcowej, zwłaszcza w rodzinach.