OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7 V 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/05/sebastian-coman-photography-nQqNjfOVvrs-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Sebastian Coman Photography NQqNjfOVvrs Unsplash
  1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocną. Jutro Uroczystość Świętego Stanisława BM, Patrona naszej diecezji i całej Polski.
  2. Miesiąc maj jest powiązany z piękną tradycją odmawiania litanii loretańskiej do NMP. W naszej świątyni modlimy się jej słowami codziennie o godz. 21.00.
  3. Dziś otwieramy zapisy na wyjazd rowerowy do Budapesztu i na Spływ Kajakowy dedykowany Wujkowi, czyli Karolowi Wojtyle. Przypomnijmy – rowery są w terminie 29 VI – 6 VII, spływ kajakowy 9 – 15 VII. Pole namiotowe stacjonarne w Swornegaciach. W tym roku płyniemy rzeką Brdą. Zapisy na rowery dziś na kolacji lub w zakrystii. Miejsc 25. Zapisy na spływ na kolacji lub w zakrystii, lub przez formularz na stronie internetowej: www.splyw100lecia.pl

Miejsc 100. Przy zapisach wpłacamy zaliczkę. Informacje na FB i naszej stronie internetowej.

Zamknęliśmy zapisy na wyjazd na wypoczynek do Francji. Jeśli jednak ktoś się zdecydował wybrać, a nie zdążył zapisać, to jeszcze do jutra można to zrobić.

  1. Dobrych dni nowego tygodnia!