OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 II 2024


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2024/02/V-niedziela.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
XXIII Niedziela ZWYKŁA – 1
  1. W najbliższą środę, o godz. 18.00 spotkanie grupy biblijnej. O godz. 21.00 – nieszpory w naszej świątyni ze scholą gregoriańską. Wcześniej o godz. 20.00 próba w barze sałatkowym Chimera. Chętni w jednej i drugiej grupie mile widziani.
  2. Zbliża się święty czas Wielkiego Postu. Początek za 10 dni, 14 lutego. Ostatki niech będą czasem dobrze przeżytej radości, ale także czasem przemyśleń – jak dobrze przeżyć Wielki Post, aby w jego bramy wejść przygotowanym, z mądrymi postanowieniami.
  3. W czasie Wielkiego Postu w naszej świątyni Droga Krzyżowa w piątki o godz. 20.45, Gorzkie Żale w niedziele o 20.45. W przyszłą niedzielę podany zostanie temat kazań pasyjnych.
  4. W czwartek po Popielcu, czyli 15 lutego, zapraszamy do rektoratu na wieczór poezji, który nosi tytuł: „Słuchaj, serce moje”. Wieczór poezji potrwa ok. 60 minut i jego tematyka będzie powiązana z ciszą. Pragniemy, by dla chętnych był to czas wyciszenia się, a prze to dobrego wejścia w Misterium Wielkiego Postu.
  5. Dziękujemy za udział w głosowaniu do Rady Duszpasterskiej przy naszej świątyni. Skład wybranej rady, (dane są na stronie internetowej), zostanie powiększony o wybór dwóch osób z nominacji, które zostaną wyłonione przez już wybraną radę.
  6. Jako że przyszła niedziela jest ostania przed Wielkim Postem, zwana również tłustą niedzielą, na poczęstunek po Mszy o 21.37 będą przygotowane pączki
  7. W przyszłą niedzielę podczas kolacji po Mszy o godz. 19.00 zostaną ogłoszone i omówione wyjazdy wakacyjne z naszym rektoratem. Zapraszamy.