OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14 V 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/05/jackson-david-cIcBInoyb7U-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Jackson David CIcBInoyb7U Unsplash
  1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną. W przyszłą niedzielę celebrować będziemy liturgiczną Uroczystość Wniebowstąpienia Chrystusa. Przyszła niedziela to także 3. Niedziela miesiąca. Zapraszamy na czuwanie przy relikwiach Świętej Marii Magdaleny o godz. 18.00, na Uroczystą Eucharystię o 19.00 i Paschalną Kolację o 20.00.
  2. Miesiąc maj jest powiązany z piękną tradycją odmawiania litanii loretańskiej do NMP. W naszej świątyni modlimy się jej słowami codziennie o godz. 21.00.
  3. W zeszłą niedzielę otwarliśmy zapisy na wyjazd rowerowy do Budapesztu i na Spływ Kajakowy dedykowany Wujkowi, czyli Karolowi Wojtyle. Na rowery zostały 2 miejsca wolne, na kajaki zapisało się ok. 60 osób, więc zostało jeszcze 40 miejsc. Zapisy do końca maja lub wyczerpania miejsc. Zapisy na spływ na kolacji lub w zakrystii, lub przez formularz na stronie internetowej: www.splyw100lecia.pl. Zapisy na rowery w zakrystii.

Przy zapisach wpłacamy zaliczkę.

Informacje na FB i naszej stronie internetowej.

  1. Ze względu na uczestnictwo spowiednika w osobistych rekolekcjach, spowiedź w najbliższą środę od 16.30 jest odwołana.
  2. Dobrych dni nowego tygodnia!