OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 lutego 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/02/jon-tyson-PXB7yEM5LVs-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Jon Tyson PXB7yEM5LVs Unsplash
  1. W przyszłą niedzielę, 19 lutego, przypada III niedziela miesiąca, co również oznacza, że w naszej świątyni będzie czuwanie przy relikwiach św. Marii Magdaleny. Temat czuwania: „Piękna jesteś przyjaciółko moja” (Pnp 4,1). Czuwanie rozpoczniemy o godz. 18.00 wprowadzeniem relikwii, słowem medytacji, następnie będzie cisza, a po niej błogosławieństwo indywidualne. Oprawa czuwania – schola WojcieszBand. O 19.00 Uroczysta Eucharystia przy relikwiach Świętej, po Eucharystii wspólna kolacja dla uczestników. Zapraszamy bardzo!
  2. W tym roku w wakacje pragniemy wybrać się wspólnie w przepiękne miejsce w Prowansji, we Francji, gdzie znajduje się grób Świętej Marii Magdaleny oraz grota w której przebywała przez wiele lat do swojej śmierci. Miejsce niezwykle piękne i pełne mistyki. Nasz wyjazd jest zaplanowany od 23 lipca do 1 sierpnia 2023 roku. Zapisy od 2 kwietnia. Liczba miejsc – 46. Informacje o wyjeździe i szkic programu pojawi się w najbliższy czwartek, 16 lutego, na naszej stronie internetowej i facebooku. Zapraszamy do zapoznania się.
  3. Zbliża się okres Wielkiego Postu. 22 lutego jest Popielec. W Wielkim Poście, czasie łaski i odnowy serca w naszej świątyni będą Gorzkie Żale w każdą niedziele o godz. 20.45, Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 20.45. Temat rozważań pasyjnych Gorzkich Żali zostanie podany w przyszłą niedzielę.
  4. Zapraszamy na chwile z Chrystusem na trwającej całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni.
  5. Dobrych dni nowego tygodnia! Niech dobry Bóg umacnia w codzienności!