OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 II 2022


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/02/youssef-naddam-iJ2IG8ckCpA-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Youssef Naddam IJ2IG8ckCpA Unsplash
  1. Przeżywamy VII Niedzielę Zwykłą.
  2. W kalendarzu liturgicznym: Wtorek – święto katedry Św. Piotra.
  3. Za 10 dni, 2 marca, rozpoczniemy Wielki Post w Kościele. Informacje o nabożeństwach i wydarzeniach wielkopostnych, które będą w naszym kościele, zostaną niebawem zamieszczone na stronie internetowej kościoła i Facebooku. Już teraz informujemy, że nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie w każdy piątek o godz. 20.45, natomiast Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 20.45. Rekolekcje w naszym kościele będą w Wielki Tydzień. Czas przed Popielcem, który trwa, wykorzystajmy pięknie, niech nie braknie także dobrej i pełnej radości formy spędzania czasu, także z akcentami dobrej przyjemności, szczególnie w gronie bliskich i przyjaciół.
  4. Zapraszamy do chwil spędzonych przed Najświętszym Sakramentem. Adoracja w naszym kościele codziennie od 7.00 do 21.37.
  5. Błogosławionych dni nowego tygodnia!