OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21 V 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/05/1583309196.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
1583309196
  1. Przeżywamy dziś VII Niedzielę Wielkanocną, Uroczystość Wniebowstąpienia Chrystusa. W przyszłą niedzielę celebrować będziemy liturgiczną Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Ta Uroczystość zamknie Okres Wielkanocny w Kościele. Rozpocznie się kres zwykły.
  2. W najbliższą sobotę w katedrze na Wawelu i katedrze w Bielsku Białej będą święcenia kapłańskie diakonów naszego Krakowskiego Seminarium Duchownego. Powierzajmy modlitwie mających przyjąć święcenia Dobremu Pasterzowi.
  3. Miesiąc maj jest powiązany z piękną tradycją odmawiania litanii loretańskiej do NMP. W naszej świątyni modlimy się jej słowami codziennie o godz. 21.00.
  4. Trwają zapisy na Spływ Kajakowy dedykowany Karolowi Wojtyle. Zapisy jeszcze przez 10 dni. Zamykamy je 31 maja. Zapisy na kolacji lub w zakrystii, lub przez formularz na stronie internetowej: www.splyw100lecia.pl.

Potrzebne informacje na FB i naszej stronie internetowej.

  1. W najbliższą środę spotkanie grupy biblijnej w rektoracie. Zapraszamy.
  2. Dobrych dni nowego tygodnia!