OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18 VI 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/06/alexander-grey-cFufeCC4y8U-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Alexander Grey CFufeCC4y8U Unsplash
  1. Dziś – czuwanie przy relikwiach Marii Magdaleny o godz. 18.00. To ostatnie czuwanie przed wakacjami. Następne będzie po wakacjach, 15 października.
  2. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela lata. Zgodnie z tradycją nasz rektorat zaprasza na lody. Lody na powitanie wspólnie lata będą po Mszy o 21.37 przed świątynią!
  3. Informujemy, że podczas wakacji godziny Mszy Świętych w niedzielę i w tygodniu pozostaną niezmienione. Jedyna zmiana dotyczy dyżuru w konfesjonale. W czasie wakacji nie będzie dyżuru w konfesjonale w środy. W pozostałe dni tygodnia zgodnie z grafikiem.
  4. Wzorem zeszłego roku na stronie internetowej pojawił się grafik na każdy dzień wakacji, by móc na bieżąco zapisywać się na adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. Już niebawem rozpoczną się wyjazdy wakacyjne z rektoratem. Zapisało się na nie w tym roku ponad 170 osób. Cieszymy się bardzo na myśl o wspólnym pobycie zarówno na wyprawie rowerowej do Budapesztu, na spływie kajakowym i na wyjeździe do Francji. Informujemy, że zwolniło się jedno miejsce na wyjazd do Francji i jest jedno także jeszcze miejsce na wyjazd rowerowy.