OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 VII 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/06/gregory-hayes-xIH1_8M2His-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Gregory Hayes XIH1 8M2His Unsplash
  1. Rozpoczęły się wakacje. Życzymy pięknego wypoczynku wyjeżdzającym z naszego miasta i przyjeżdzającym do stolicy Małopolski. Informujemy, że podczas wakacji godziny Mszy Świętych w niedzielę i w tygodniu pozostaną niezmienione. Jedyna zmiana dotyczy dyżuru w konfesjonale. W czasie wakacji nie będzie dyżuru w konfesjonale w środy. W pozostałe dni tygodnia zgodnie z grafikiem.
  2. Wzorem zeszłego roku na stronie internetowej pojawił się grafik na każdy dzień wakacji, by móc na bieżąco zapisywać się na adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. W miniony czwartek, 29 czerwca rozpoczął się pierwszy wyjazd wakacyjny z rektoratem. To wyjazd rowerowy do Budapesztu. 26 osobowa grupa dzisiejszego poranka wyruszyła z Rużomberoka w stronę północnej granicy węgierskiej. Zapraszamy do śledzenia przygody na facebooku św. Wojciecha.
  4. W przyszła niedzielę, 9 lipca rozpocznie się drugi wyjazd wakacyjny z rektoratem – na kajaki, szlakiem Karola Wojtyły. Prawie 100 osobowa grupa będzie przemierzać rzekę Brdę, stacjonując w miejscowości Swornegacie. Również to wydarzenie będzie można śledzić na facebooku św. Wojciecha, ale także na facebooku Spływu Stulecia.
  5. Z ogromną radością dzielimy się informacją, że w ciągu wakacji, w naszej świątyni będzie miało miejsce szczególne wydarzenie, mianowicie gościć będziemy słynny relikwiarz z relikwiami świętej Teresy z Lisieux. Ostatni raz relikwiarz był w Krakowie podczas ŚDM 2016 roku. Wydarzenie rozpocznie się wieczorem w niedzielę 20 sierpnia. Czuwanie przy relikwiach całą noc. Szczegóły na plakatach i na stronie nietermitowej.