OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 IX 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/09/richard-masquelier-0J7OEZ19dEo-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Richard Masquelier 0J7OEZ19dEo Unsplash
  1. Zakończył się czas wakacji szkolnych. Życzymy dobrego, spokojnego powrotu do codzienności, zadań i obowiązków. Studentom i nauczycielom akademickim życzymy dobrego wykorzystania jeszcze kilku dni trwających dla nich wakacji.
  2. Informujemy, że kolacje niedzielne po Mszy o godz. 19.00 rozpoczynamy od przyszłej niedzieli, 10 września. Na kolację za tydzień i na każdą następną, ale także zapraszamy do współtworzenia wspólnych posiłków przez ich przygotowanie. Formularz do zapisów jest na stronie internetowej. Można się też zapisywać na kolacjach.
  3. Przypominamy, że dziś mija termin zapisów na powakacyjne spotkanie osób, które wzięły udział w wakacyjnych wyjazdach z naszym rektoratem.
  4. Zapraszamy do naszej świątyni na trwającą cały dzień Adorację Najświętszego Sakramentu. Niech chwile z Panem wypełniają serca pokojem.
  5. Dobrego tygodnia wszystkim.