OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 IX 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/09/XXIII-Niedziela-ZWYKŁA3.png): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
XXIII Niedziela ZWYKŁA3
  1. Dziś inicjujemy kolacje niedzielne w kawiarence WojcieszCafe na rok 2023/2024. Zapraszamy uczestników Mszy Świętej o godz. 19.00 do stołu po Eucharystii. Zapraszamy także do współtworzenia wspólnych posiłków przez ich przygotowanie. Formularz do zapisów jest na stronie internetowej. Można się też zapisywać na kolacjach.
  2. Ze względu na prośby został zmieniony termin spotkania osób, które wzięły udział w wakacyjnych wyjazdach z naszym rektoratem. Nowy termin to sobota 7 października. Spotkanie będzie w miejscowości Tonie i rozpocznie się Eucharystią o godz. 11.00. Zapisy do 30 września.
  3. Zapraszamy do naszej świątyni na trwającą cały dzień Adorację Najświętszego Sakramentu. Niech chwile z Panem wypełniają serca pokojem.
  4. Jurto i w poniedziałek za tydzień nie będzie spowiedzi od godz. 20.00. Na stronie internetowej pod linkiem DYŻURY jest zawsze aktualny grafik dyżurów w konfesjonale, także z informacją, który kapłan danego dnia posługuje w konfesjonale.
  5. Siostry Felicjanki organizują rekolekcje dla kobiet w dniach 15-19 września. Temat: „Moje życie w historii Biblii”. Koszt: 150 zł. Przedział wiekowy 18 – 35 lat. Szczegóły na plakacie na skrzyni.
  6. W najbliższy czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w parafii Krzyża Świętego. Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego będzie w wieczór poprzedzający, w środę 13 września o godz. 18.00.
  7. Dobrego tygodnia wszystkim.