OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 IX 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/09/XXV-Niedziela-ZWYKŁA.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
XXIII Niedziela ZWYKŁA – 1

  1. Do najbliższej soboty, 30 września, trwają zapisy na spotkanie osób, które wzięły udział w wyjazdach wakacyjnych z naszym rektoratem. Zapisy drogą mailową lub w zakrystii. Spotkanie będzie 7 października w miejscowości Tonie. Początek – Eucharystia o godz. 11.00, następnie spotkanie przy grillu.
  2. Wraz z początkiem nowego roku akademickiego – jak co roku – chcemy uaktualnić grafik obecności na Adoracji Najświętszego Sakramentu. Wyjaśniając ideę: chodzi o wpisywanie się na listę na daną godzinę w tygodniu, by w ciszy adorować Najświętszy Sakrament. To pewien rodzaj „umowy z Bogiem” o ten czas, coś na wzór umowy z kimś na stałe na spotkanie jedno w tygodniu. To ważna forma duchowości! Umówić się z Bogiem konkretnie. Oprócz piękna wierności w trwaniu przed Bogiem, jest to także forma zadbania o rozwój stałości i silnej woli. Grafik znajduje się na skrzyni ale także na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do tej praktyki. Oczywiście, zawsze można w ciągu roku, mając na uwadze różne powody, zmienić lub odwołać godzinę adoracji. Czynimy to przez dokonanie korekty w grafiku na stronie internetowej lub zgłaszając w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę, 1 października podczas Mszy o godz. 12.15 będzie śpiewał chór Świętego Marcina z kolegiaty w Opatowie. Także po Mszy Świętej przez około 20 minut będzie chór śpiewał podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do tak przeżytego misterium modlitwy.
  4. Dobrego tygodnia wszystkim.