OGŁOSZENIA NIEDZIELA W OKRESIE BOŻEGO NARODZENIA, 2 I 2022


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/01/aaron-burden-TNlHf4m4gpI-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Aaron Burden TNlHf4m4gpI Unsplash

1. Przeżywamy Niedzielę Okresu Bożego Narodzenia.
2. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie zwane Świętem Trzech Króli. Msze Święte w porządku uroczystym, czyli o 12.15, 19.00 i 21.37.
Tego dnia w kościele będziemy rozprowadzać poświęcone szlachetne żywiczne kadzidło i kredę, by woń kadzidła była w każdym domu. W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msza wotywna ku czci Najświętszego Serca Jezusa o godz. 21.37. W przyszłą niedzielę przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego, które zamyka Okras Bożego Narodzenia w Kościele.
3. W naszej świątyni każdego dnia trwa całodzienna Adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy do ciszy z Bogiem. Cisza z przyjacielem to jeden z najbardziej bezcennych darów jaki człowiek
posiada, a wciąż tak mało odkrywa jego piękno. Zapraszamy do ciszy z Przyjacielem i Panem.
4. Informuję, że w związku z kolejnymi pracami w naszej świątyni, tym razem z i montażem nowych elementów oświetlenia, w poniedziałek 10 stycznia nie będzie Adoracji od 7.00 do 15.00.
5. Dobry Bóg niech Was wspomaga, pozwoli pięknie przeżyć czas Nowego Roku 2022. Pokój Wam!