OGŁOSZENIA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 24 IV 2022


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/04/jezus-1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Jezus
  1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkanocną, czyli Niedzielę Bożego Miłosierdzia. W Rzymie trwa spotkanie Misjonarzy Miłosierdzia z Papieżem. Powierzajmy to spotkanie Bogu w naszych modlitwach.
  2. W kalendarzu liturgicznym.

W Poniedziałek święto Świętego Marka. Imieniny Biskupa naszej diecezji, Marka Jędraszewskiego. Pamiętajmy w modlitwie o jego osobie.

We wtorek, 26 kwietnia, Uroczystość Świętego Wojciecha. To dzień odpustu w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy do naszej świątyni tego dnia na modlitwę. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Eucharystię o godz. 19.00, której przewodniczyć będzie Ks. Biskup Jan Zając. Podczas Mszy Świętej będzie śpiewać nasza schola. Po Mszy, czyli ok. 20.15 zapraszamy wszystkich uczestników Mszy Świętej na kolację, która będzie przygotowana w sali przy Placu Mariackim 7. Niech to będzie nasze wspólne święto, szczególnie dla osób, którym ta świątynia jest droga i drogie jest środowisko przy tej świątyni. Tego dnia Msze Święte także o godz. 15.15, przewodniczył jej będzie ks. Andrzej Tarasiuk, Rektor Wyższego Seminarium Duchownego naszej Archidiecezji, oraz 21.37, przewodniczył jej będzie ks. Józef Litwa, spowiednik w dziele Szpitala Domowego.

W piątek święto Świętej Katarzyny ze Sieny.

  1. Trwają zapisy na wyjazdy wakacyjne z rektoratem! Tegoroczne propozycje to:
  • Wyjazd rowerowy z Krakowa do Pragi,
  • Spływ kajakowy ku czci Karola Wojtyły mazurską Krutynią
  • Wyjazd pod namioty do Italii, do Asyżu