OGŁOSZENIA, XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 VIII 2021


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2021/07/sylvain-brison-aTFKP0UGXWw-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Sylvain Brison ATFKP0UGXWw Unsplash

  1. Przeżywamy XVIII Niedzielę ZWYKŁĄ. Msze Święte: o godz. 12.15, o godz. 19.00 w języku łacińskim z Komunią Świętą pod dwiema postaciami, oraz o godz. 21.37. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.20.
  2. W kalendarzu liturgicznym: w środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, w piątek święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia wyrusza na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Krakowskiej. Arcybiskup zaprasza na Eucharystię inicjującą Pielgrzymkę na Wzgórze Wawelskie na godz. 7.00.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W naszej świątyni o godz. 20.30 różaniec, o godz. 21.00 rozważanie pierwszosobotnie, o godz. 21.37 Eucharystia ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  4. Dziś ostatnia możliwość nabycia płyty Pani Marty Wierzbickiej – Kuczaj, z muzyką sakralną, którą sama komponuje do tekstów Biblii, poezji Karola Wojtyły, a także do poezji swojego autorstwa. Płyty są wystawione na skrzyni po prawej stronie. Koszt – ofiara dobrowolna na rozwój twórczości i pomoc w nagraniu kolejnej płyty, tym razem o przyjaźni.
  5. Witamy wszystkich, którzy przybywają na wypoczynek do naszego Miasta. Zapraszamy do chwil wytchnienia i modlitwy do naszej świątyni, w samym sercu Krakowa. To najstarsza świątynia w mieście. Trwa tu każdego dnia adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.20, a w dni powszednie w tych godzinach jest spowiedź, po czym odprawiana jest ostatnia Msza Święta w naszym Mieście, o godz. 21.37. Wszystkim wypoczywającym życzymy pięknych chwil!