DZIELIMY SIĘ PIĘKNĄ INFORMACJĄ: W NASZYM KOŚCIELE BĘDZIE TERESA MAŁA! SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE, KTÓRY TU ZAMIESZCZAMY.

 

W Wielkim Tygodniu, od poniedziałku do środy, w naszej świątyni będą rekolekcje. Poprowadzi je Ksiądz Ryszard Gacek, Diecezjalny Duszpasterz Ruchu Światło – Życie. Temat: „BOŻE, CIEBIE PRAGNIE MOJA DUSZA”. Ułóżmy tak nasz czas, by uczestniczyć w rekolekcjach. Codziennie konferencja o godz. 20.45, po niej o godz. 21.37 Msza z kazaniem.

 

Adwokat. Obrońca. Pocieszyciel. Jezus wysyła nam Ducha Świętego, który jest Tchnieniem Ojca, by nas Jego czułością nakarmić. Przyjmijcie ten Pokarm.
Zapraszamy do Świętego Wojciecha na Rynku, w sobotę, 4 czerwca, na Czuwanie, by Czuły Adwokat mógł nas ucałować Ojcem w Chrystusie, Ich Miłością.
19.00 Czuwanie. Śpiew. Cisza. Czas Słowa. Błogosławienie.
21.37 Uroczysta Eucharystia
23.00 Agapa
3.00 Jutrznia
Ps. Na Agapę zapisy w zakrystii dziś, 29 maja.
Słuchała. Dotykała. Wędrowała. Tęskniła. Płakała. Biegła. Oczekiwała. Taka była wobec swego Rabbuni. Ileż prostego serca w tej Kobiecie, Zwiastunce Wiosny, którą przyniósł Jezus przez swoje Zmartwychwstanie!
Zapraszamy w 3. niedziele miesiąca do kolejnych chwil z Marią Magdaleną do kościoła Świętego Wojciecha, w którym Jej relikwie są strzeżone i przechowywane.
18.00 Wystawienie relikwii i czuwanie. Medytacja. Cisza. Śpiew. Indywidualne błogosławieństwo.
19.00 Eucharystia przy Jej relikwiach.
20.00 Wspólna kolacja.
Zapraszamy!

Ostatni dzwonek! Uwaga! Kończymy zapisy na wspólne wakacje z rektoratem!

Przypomnijmy:

ROWEREM DO PRAGI 29 VI – 6 VII. Przygoda na łonie natury. Pyszne posiłki wśród zieleni. Radość pielgrzymowania. Zwiedzanie stolicy Czech, Miasta św. Wojciecha. Wspólna Agapa w Pradze . Koszt: 980 zł. ZOSTAŁY 3 MIEJSCA!

KAJAKIEM PO KRUTYNII ŚLADEM WUJKA! 9 – 15 VII. W zeszłym roku 120 osób „POPŁYNĘŁO” w kontemplacji Boga w pięknie natury i pięknie wspólnoty, codziennej Eucharystii i posiłkach z ogniska lub kotłów. Niecodzienna przygoda! Płyniemy dalej. Koszt: 690 zł. ZAPISANYCH JEST KILKADZIESIĄT OSÓB.

ASYŻ 24 VII – 1 VIII. Wypoczynek prosty. Inny. Zatrzymanie się. Słowo. Cisza. Eucharystia. Gaj oliwkowy. Przyroda dookoła. Włoska kuchnia. Siesta. Radosne kolacje pod niebem w upalne wieczory. Smak umbryjskiego chleba i umbryjskiego wina! Meraviglioso! Koszt: 390 Euro + 100 zł. (Wersja z Hotelem – 580 Euro + 100 zł). ZOSTAŁO 8 MIEJSC.

ZAPISY KOŃCZYMY 15 MAJA (SPŁYWOWE – 22 MAJA)

Zapisy w zakrystii, od poniedziałku do piątku, 14.30 – 15.00, 19.30 – 20.00. Na spływ także telefonicznie!

TO JUŻ JUTRO! ZAPRASZAMY KAZDEGO Z WAS – na odpust św. WOJCIECHA, 26 kwietnia, o godz. 19.00 Msza Święta Odpustowa, pod Przewodnictwem Biskupa Jana Zająca, po Mszy o 20.15 dla Wszystkich kolacja, pl. Mariacki 7. Niech nikogo z Was nie zabraknie!