Uroczystość Zesłania Ducha Świętego


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/05/zesłanie.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Zesłanie
  1. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, Msze święte w naszym kościele o 15.15 i 21.37. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w sobotę wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.
  2. W sobotę w katedrze wawelskiej o godz. 9.00 święcenia prezbiteratu. Przygotowujących się do święceń diakonów polecamy gorącej modlitwie.
  3. Przyszła niedziela to uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu kończy się również wyznaczony w naszej archidiecezji okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  4. W dniach 24 do 30 maja odbędzie się w Krakowie modlitewne Jerycho w intencji odnowy duchowej rodzin. Rozpoczęcie całodniowych adoracji będzie miało miejsce na Mszy św. w kościele św. Barbary przy Małym Rynku 24 maja (czwartek) o godz. 20:00.
  5. Trwa miesiąc maj. Zachęcamy do maryjnej modlitwy słowami Litanii Loretańskiej. Wspólnie odmawiamy ją codziennie na zakończenie wieczornej adoracji Szpitala Domowego.
  6. Bóg zapłać wszystkim modlącym się w naszym kościele i za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom, i prosimy o Boże błogosławieństwo.