URODZINOWE ZAPROSZENIE


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/04/IMG_4429-2.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
IMG 4429 2

NAJDROŻSI!

Dziękuję za dar modlitwy w mojej intencji, szczególnie za zamówioną intencję Eucharystii w najbliższą niedzielę, 22 maja o godz. 19.00, jako dziękczynienie Bogu za dar mojego życia.

Z radością chcę Bogu dziękować za ten cudowny dar, przeżywając w tych dniach kolejną rocznicę moich urodzin. Bardzo także pragnę podziękować Wam, których Bóg postawił na drodze mojego życia. Na tej Eucharystii pragnę także za Was Bogu dziękować, a po Eucharystii zapraszam do WojcieszCafe na kolację urodzinową. Będzie moją radoscią Wasza obecność!

Kolacja będzie typowo góralska, skoro w góralskiej krainie na świat przyszedłem. Tak też oddam cześć mojej ziemi i zwyczajom jakie panują na niej 🙂

Będzie zatem po góralsku, wszystko swojskie, a zwierzę tuczne specjalnie przyrządzone, dosłownie: Woły i tuczne zwierzęta pobite i wszystko jest gotowe (Mt 22,4).

Przyjdźcie – musimy to opanować!

  1. Dariusz, rektor Wojciechowy