Wniebowstąpienie Pańskie


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2020/05/Balloon-high.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Balloon High
  1. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego, do tej uroczystości będziemy się przygotowywać odmawiając na zakończenie wieczornej adoracji modlitwy Septenny.
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera, , w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. W środę wieczorną adorację poprowadzi Róża Różańcowa św. Franciszka, która modli się za osoby korzystające z poradni Szpitala Domowego.
  3. W Mszach świętych i adoracji wewnątrz naszego kościoła może uczestniczyć 5 osób. Stosując się do tych ograniczeń korzystajmy z możliwości modlitwy także w innych świątyniach, w których to ograniczenie nie jest już tak dotkliwe. Pamiętajmy o obowiązku przyjęcia Komunii świętej w okresie wielkanocnym; czas na to wyznaczony w tym roku kończy się 7 czerwca w uroczystość Trójcy Świętej.
  4. Dziękuję za pomoc w utrzymaniu naszego kościoła, Bóg zapłać za ofiary składane do skarbonek i ofiarodawców zapewniam o pamięci w modlitwie.