Życzenia Wielkanocne


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/03/972.png): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
972

Z radością przeżywamy Zmartwychwstanie Chrystusa. On – nasz Pan i Zbawiciel – dał się poznać jako Zwycięzca śmierci, piekła i szatana. W tajemnicy tej trudno nie dostrzec największej chrześcijańskiej nadziei, która wyraża się w przyjętym chrzcie: przeszliśmy przez niego otrzymując życie Boże, które z Chrystusem trwa na wieki.

Wszystkim modlącym się i nawiedzającym kościół św. Wojciecha na krakowskim Rynku pragniemy dziś złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby czas radości Wielkanocnej pozwalał jeszcze mocniej doświadczyć, że Jezus jest z nami i żyje w Eucharystii i w Kościele. Życzymy, by każdy otworzył się na tę Jego obecność i przeżywał swoje życie w ciągłej perspektywie zmartwychwstania. Niech Chrystus zmartwychwstały udzieli wszelkich łask na każdy dzień i błogosławi nam i naszym bliskim. Szczęść Boże!

 

Ks. Andrzej Fyda

Ks. Antoni Okrzesik