OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25 VI 2023

332155DE 6A26 4765 9233 BF44C1453BE7

1. Rozpoczynają się wakacje. Życzymy pięknego wypoczynku wyjeżdzającym z naszego miasta i przyjeżdzającym do stolicy Małopolski. Informujemy, że podczas wakacji godziny Mszy Świętych w niedzielę i w tygodniu pozostaną niezmienione. Jedyna zmiana dotyczy dyżuru w konfesjonale. W czasie wakacji nie będzie dyżuru w konfesjonale w środy. W pozostałe dni tygodnia zgodnie z grafikiem.
2. Wzorem zeszłego roku na stronie internetowej pojawił się grafik na każdy dzień wakacji, by móc na bieżąco zapisywać się na adorację Najświętszego Sakramentu.
3. W najbliższy czwartek 29 czerwca rozpoczyna się pierwszy wyjazd wakacyjny z rektoratem. To wyjazd rowerowy do Budapesztu. W naszej świątyni w czwartek Msza Święta o godz. 7.00 dla uczestników i wszystkich, którzy pragną się z nimi pomodlić na początek przygody. Zapraszamy.
4. W czwartek przypada uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele: 7.00, 15.15, 21.37.
5. Dziś po Mszy o 21.37 poczęstunek na powitanie lata – lody. Podczas wakacji podtrzymujemy zwyczaj poczęstunku po ostatniej Mszy Świętej w niedzielę, ale w stopniu skromniejszym. W czasie wakacji nie będzie kolacji po niedzielnej Mszy Świętej o 19.00.
6. Z ogromną radością dzielimy się informacją, że w ciągu wakacji, w naszej świątyni będzie miało miejsce szczególne wydarzenie, mianowicie gościć będziemy słynny relikwiarz z relikwiami świętej Teresy z Lisieux. Ostatni raz relikwiarz był w Krakowie podczas ŚDM 2016 roku. Wydarzenie rozpocznie się wieczorem w niedzielę 20 sierpnia. Czuwanie przy relikwiach całą noc. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej.