Idea

?Żegnam Kraków, życzę mu nowej młodości, życzę, aby został dla Polaków, Europy i świata tym wspaniałym świadkiem dziejów narodu i Kościoła, jakim jest.?  (Jan Paweł II)

My, młodzi chrześcijanie, pamiętając o wielkiej historii Krakowa, nie chcemy, aby w naszym mieście propagowana była nieczystość i by nakłaniano nas do grzechu. Pochodzimy z różnych wspólnot czy duszpasterstw i chcemy się razem modlić o moralną odnowę Miasta Królów Polskich. Od dwóch lat spotykamy się codziennie przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie i prosimy Go, aby uzdrowił nasze Miasto i przebywających w nim ludzi ? mieszkańców i przejezdnych.

Adoracja

Siedem dni w tygodniu, dwanaście miesięcy w roku, od 20:00 do 21:30 modlimy się przed Najświętszym Sakramentem w intencji moralnej odnowy Krakowa.

Spowiedź

Każdego dnia, podczas Adoracji istnieje możliwość spotkania się z Miłosiernym Jezusem w Sakramencie Pokuty i Pojednania. Nasi kapłani czekają.

Msza święta

Codziennie o 21:37, w godzinę śmierci św. papieża Jana Pawła II pragniemy zawierzać Panu Kraków i nas samych podczas Eucharystii.