Poradnia Szpitala Domowego

Poradnia pomaga osobom zmagającym się z trudnościami w sferze seksualności. Oferuje trzy darmowe spotkania z psychologiem, psychoterapeutą lub doradcą życia rodzinnego, który wskaże dalsze kroki pomocy według zasad chrześcijańskiej wizji seksualności.

Rejestracja od poniedziałku do piątku między 18:00 – 20:00 pod nr tel. 608 757 667 lub mailowo na adres e-mail:  poradnia.szpitaldomowy@gmail.com

 

Spotkania prowadzą:

roman solecki

 

dr Roman Solecki
doktor nauk społecznych (pedagogika), certyfikowany logoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień w trakcie procesu certyfikacji, mediator, realizator programów profilaktyczno-wychowawczych, studia licencjackie z zakresu poradnictwa rodzinnego i mediacji na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

 

marta kuczaj       henryk kuczaj

Marta i Henryk Kuczaj
doradcy życia rodzinnego, mediatorzy rodzinni, nauczyciele   rozpoznawania płodności wg metody prof. Rötzera.

 

 

Nasza poradnia pomaga osobom ze zranieniami na tle seksualnym, z trudnościami związanymi z orientacją seksualną oraz z brakiem akceptacji dziecka poczętego.

 

Na spotkanie można umówić się również z kapłanem lub podejść do Kościoła św. Wojciecha na Rynku od poniedziałku do soboty w godzinach 20.00 – 21:20. Grafik kapłanów dyżurujących w konfesjonale dostępny jest tutaj.