OGŁOSZENIA 05 VI 2022. UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIETEGO

Nowshad Arefin EvdYEGDu CQ Unsplash

Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Ta uroczystość kończy obchody Czasu Paschalnego.

Jutro święto NMP, Matki Kościoła. W czwartek święto Chrystusa, Najwyższego Kapłana. W sobotę wspomnienie św. Barnaby, Apostoła. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.

Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej – Wspólnoty 2 Śródmiejskiej informują wszystkich zainteresowanych udziałem w tegorocznej Pielgrzymce Krakowskiej z Wawelu na Jasną Górę o tym, że rozpoczęły się już zapisy poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.ppk2.pl w zakładce zapisy. Wzorem roku ubiegłego zapisy będą miały głównie formę online. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

Osoby zapisane na wyjazd do Asyżu prosimy o wpłatę drugiej raty w zakrystii do 15 czerwca. W tym tygodniu, osoby zapisane na Spływ Kajakowy, na rowery do Pragi otrzymają mail z ważnymi sprawami organizacyjnymi. Zapisani do Asyżu już dostali.

Spotkanie grupy biblijnej, ostatnie przed wakacjami, będzie 15 czerwca o godz. 18.00.

W najbliższy czwartek, 9 czerwca, nie będzie dyżuru w konfesjonale od godz. 20.00 do 21.20, ze względu na spotkanie kapłanów adorujących Najświętszy Sakrament.