OGŁOSZENIA, 25 października 2020

????????????????????????????????????
  1. Przeżywamy dziś uroczysty dzień rocznicy poświęcenia świątyni, w środę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. W przyszłą niedzielę Kościół w jednej uroczystości czci Wszystkich Świętych. Piękne święto oddania hołdu tym, którzy doszli bezpiecznie do domu Ojca. Ten dzień otwiera miesiąc listopad, w którym szczególnie polecamy Bogu naszych zmarłych. Jedną z form tej modlitwy są wypominki. Kartki, na których można zapisać imiona zmarłych poleconych modlitwie Kościoła są na skrzyni po prawej stronie. Wypełnione złożyć można w zakrystii. Modlitwa za zmarłych w naszym kościele będzie codziennie od 1 do 8 listopada o godz. 20.30.
  3. Ze względu na epidemię, papież Franciszek podjął decyzję o rozszerzeniu możliwości uzyskiwania odpustu za zmarłych. Odpust można w tym roku uzyskiwać każdego dnia przez cały listopad, a nie tylko od 1 do 8 listopada. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie w danym dniu Komunii Świętej, odwiedzenie cmentarza i modlitwa według intencji Ojca Świętego.
  4. Zapraszam do adorowania Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, codziennie od 20.00 do 21.30. Od poniedziałku do soboty w tych godzinach także możliwość spowiedzi świętej. O godz. 20.30 różaniec.
  5. Dobry Bóg niech pobłogosławi nas pokojem. Pięknego tygodnia!