OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 27 IX 2020

Praca W Winnicy
  1. Kościół przeżywa dziś 26 niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek Święto Św. Wacława, we wtorek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę wspomnienie Św. Hieronima, w czwartek wspomnienie św. Teresy z Lisieux, w piątek wspomnienie ŚŚ. Aniołów Stróżów. W sobotę – pierwsza sobota miesiąca. Podczas Adoracji czuwanie modlitewne od 21.00.
  2. Ksiądz kanonik Andrzej Fyda, były rektor tego kościoła, przyjął zaproszenie, by w najbliższą środę przewodniczyć Mszy Świętej o godzinie 21.37. Będzie to czas modlitwy dziękczynnej za dar trzyletniej posługi rektorskiej Księdza Andrzeja. Zapraszamy na tę Mszę Świętą wszystkich, którzy w ten strumień wdzięczności pragną się włączyć. Również w środę podczas Mszy Świętej o godz. 21.37 kończy swoją posługę zakrystianina Pan Adam Serwatka. Także za jego osobę i oddaną posługę będziemy Bogu dziękować podczas tej Eucharystii.
  3. Zapraszam do wyciszenia swoich serc i zapatrzenia w Chleb Życia codziennie od 20.00 do 21.30. Podczas Adoracji jest spowiedź święta. Na stronie internetowej naszego kościoła jest informacja który kapłan danego dnia dyżuruje w konfesjonale. Zapraszam również na ostatnią Mszę Świętą w mieście codziennie o godz. 21.37.
  4. W przyszłą niedzielę nie będzie spowiedzi wieczornej od 20.00 do 21.30. Będzie natomiast jak zawsze Adoracja.
  5. Dziękuję za wsparcie finansowe przez wpłaty na konto i ofiarę do koszyczka na montaż nagłośnienia. Dziękuję za każdy wyraz życzliwości, dobroci i każdą pomoc, szczególnie dla sprawy naszej świątyni.
  6. Bóg otwiera przed nami dar nowego czasu, nowego tygodnia, niech dzięki Jego błogosławieństwu będzie to czas pełen pokoju!