OGŁOSZENIA 3 VII 2022 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Jacalyn Beales 5SfhHLYE2x4 Unsplash
  1. W najbliższą sobotę, 9 lipca, o godz. 7.00 w naszym kościele będzie Msza Święta z udziałem osób, które wyjeżdżają z naszym rektoratem na Spływ Kajakowy ku czci Karola Wojtyły. To druga edycja tego wydarzenia. Weźmie w niej udział ok. 100 osób, które płynąc rzeką Krutynią na Mazurach, będą odpoczywać poznając coraz głębiej osobę Jana Pawła II. Życzymy wielu sił i radości z doświadczania Boga w przygodzie, wspólnocie, modlitwie. Niech Bóg prowadzi bezpiecznie. Adoracja w sobotę zatem od godz. 8.00.
  2. Na naszej stornie internetowej i facebooku jest link do tabeli zapisów na adorację w wakacje. Prosimy, aby się wpisywać, w pewien sposób tak umawiając się z Panem na spotkanie. To piękna forma duchowości, jak w przyjaźni – umówić się na spotkanie.
  3. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, podróży. Życzymy dobrego czasu wypoczynku. Witamy wszystkich, którzy przybywają na wypoczynek do naszego Miasta. Informujemy, że w wakacje godziny odprawiania Mszy Świętych, zarówno w niedzielę, jak i w dni powszednie, nie ulegają zmianom.
  4. Pięknego nowego tygodnia i całego czasu wakacji, pięknych chwil wytchnienia, odpoczynku!