Ogłoszenia duszpasterskie, 13 IX 2020

Krzyż Na Mogielicy
  1. Przeżywamy 24 niedzielę zwykłą. W najbliższych dniach Kościół czci: w poniedziałek Krzyż Święty w święcie Podwyższenia Krzyża Świętego. Schylamy głowy nasze przed znakiem naszego odkupienia. We wtorek Maryję we wspomnieniu Matki Bożej Bolesnej. W środę męczenników Korneliusza i Cypriana. W piątek św. Stanisława Kostkę, Patrona Młodych.
  2. W naszym kościele w ramach dzieła Szpital Domowy codzienna spowiedź w najpóźniejszych godzinach w Krakowie, od. 20.00 do 21.30. Codziennie także ostatnia Msza w mieście, w godzinie śmierci Jana Pawła II, o 21.37. W tygodniu także Msza o godz. 15.15. W niedzielę o 10.30, 12.15, 21.37.
  3. Bardzo dziękuję grupie chętnych osób za wczorajsze sprzątanie kościoła, kaplicy, strychu. Wiele pracy zostało włożonej z miłości dla sfery sacrum. To bardzo szlachetne i poruszające serce.
  4. Informuję że zostały podjęte starania o montaż w naszym kościele nagłośnienia. Także trwają prace nad zapleczem dla osób, które będą tworzyć wspólnoty przy kościele świętego Wojciecha: miejsce spotkań formacyjnych i kawiarenka.
  5. Dziękuję za wszelką troskę o ten kościół. Dziękuję za ofiary na tacę, w skarbonach, czy wpłacane na konto. Środki zostaną wykorzystane do dbania o świątynię.
  6. Błogosławionego tygodnia. Niech obfituje w dobro, radość spotkań i jedność w wierze, nadziei i miłości!