OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 XI 2022, XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Duncan Kidd Cju BkSkM1k Unsplash
  1. Dziś (niedziela, 13 listopada) podczas kolacji o godz. 20.00 rozpoczynamy zapisy na wyjazd sylwestrowo – noworoczny do Wiednia. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Za dwa tygodnie w Kościele rozpoczynamy ADWENT. Zachęcam, by w planach przeżywania tego pięknego okresu zaplanować czas na RORATY, które będą o poranku o godz. 6.30. Zapraszamy także na tradycyjne RORATY W GÓRACH, które będą w tym roku 16/17 grudnia na Hali Lipowskiej w Beskidzie Żywieckim. Zapisy na RORATY W GÓRACH będą w przyszłą niedzielę, 20 LISTOPADA, W ZAKRYSTII. Koszt: 220 zł, obejmujący: przejazd autokarem z Krakowa do Złatnej i z powrotem, kolację i śniadanie w schronisku, nocleg w schronisku, koszty organizacyjne. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. To także trzecia niedziela miesiąca. Zapraszamy na czuwanie przy relikwiach świętej Marii Magdaleny o godz. 18.00. Czuwanie obejmuje czas medytacji, czas ciszy, błogosławieństwo indywidualne. Oprawa muzyczna czuwania będzie w wykonaniu naszej scholii. O 19.00 Eucharystia przy relikwiach świętej, o godz. 20.00 kolacja w rektoracie.
  4. Błogosławionych dni NOWEGO TYGODNIA!