OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 X 2022, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Ben White 1urNubNAQbI Unsplash
  1. Dziś, 16 października, przypada dokładnie rocznica rozpoczęcia przez kapłanów i wiernych całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. ZAPRASZAMY wszystkich na Uroczystą Mszę Świętą koncelebrowaną o godz. 19.00, by dziękować Panu Bogu za dar Adoracji i jej błogosławione owoce, jakie przynosi w sercach kapłanów i świeckich.
  2. Dziś także przypada także 3. niedziela miesiąca. Zapraszamy na czuwanie przy relikwiach św. Marii Magdaleny. Rozpocznie się o godz. 18.00. Po czuwaniu i Mszy Świętej, czyli około godz. 20.00 zapraszamy wszystkich kapłanów i wiernych na kolację w rektoracie.
  3. W tym tygodniu z racji obchodów Uroczystości Świętego Jana Kantego, w czwartek, 20 października, nie będzie spowiedzi od godziny 20.00. Msza Święta o godz. 15.15 i 21.37. Zapraszamy.
  4. Pragnę z radością poinformować, że w lipcu miały miejsce nagrania do filmu o naszej świątyni i rektoracie, i dziełach, które są tutaj realizowane. Film przygotowywała TV TRWAM. Informuję, że emisja filmu będzie w najbliższy czwartek, 20 października, o godz. 17.30 na kanale TV TRWAM. Zapraszamy do obejrzenia.
  5. Październik jest miesiącem szczególnie związanym z różańcem. Zapraszamy na wspólny różaniec codziennie podczas Adoracji o godz. 20.45.
  6. Rektorat świętego Wojciecha zaprasza na wspólny wyjazd sylwestrowy do Wiednia, 28 XII – 1 I. Koszt 239 euro. Zapisy 13 listopada. Liczba miejsc: 46. Szczegóły na naszej stronie internetowej i facebooku.
  7. Dobrych dni nowego tygodnia! Studentom – dobrego startu w nowym roku akademickim!