OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 VII 2022 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

EoGFGNFXMBkBCEl
  1. W miniony piątek zakończył się Spływ Kajakowy ku czci Karola Wojtyły, organizowany przez nasz rektorat. W tym roku w wydarzeniu wzięło udział prawie 100 osób. Dziękujemy za modlitwę, oraz towarzyszenie nam przez śledzenie wydarzenia na Facebooku naszego rektoratu oraz na Facebooku Spływu 100-lecia, przez dobre słowo, wsparcie. W najbliższą sobotę rozpocznie się wyjazd z rektoratem do Asyżu. W wyjeździe weźmie udział prawie 50 osób. Bądźcie, prosimy z nami, przez modlitwę. Krótkie relacje z wydarzenia będą każdego wieczoru na Facebooku naszego rektoratu.
  2. W najbliższy piątek, 22 lipca, przypada Święto Świętej Marii Magdaleny. To wyjątkowe święto dla naszej świątyni, gdyż jest jedną z nielicznych świątyń świata, która posiada relikwie świętej Marii Magdaleny. Jedynym czasem, kiedy relikwie są wystawiane są trzecie niedziele miesiąca o godz. 18.00, ale poza wakacjami. Jest wtedy czuwanie przy relikwiach. Ze względu jednak na święto, relikwie będą ponownie wystawione podczas Mszy o godz. 15.15 i podczas Mszy o godz. 21.37. Po Mszach możliwość uczczenia relikwii przez ucałowanie. Zapraszamy.
  3. Na naszej stornie internetowej i facebooku jest link do tabeli zapisów na adorację w wakacje. Prosimy, aby się wpisywać na bieżąco. Niech ta forma umowy z Panem na czas poświęcony dla Niego będzie także dotknięciem przestrzeni tak drogiej Karolowi Wojtyle – przestrzeni modlitwy zaplanowanej.
  4. Trwa czas wakacji. Życzymy dobrego czasu wypoczynku. Witamy wszystkich, którzy przybywają na wypoczynek do naszego Miasta. Zapraszamy na adorację w ciszy codziennie w naszym kościele od godz. 7.00 do 21.30. Msze Święte według planu który jest na banerach przed świątynią.
  5. Pięknego nowego tygodnia i całego czasu wakacji, pięknych chwil wytchnienia, odpoczynku!