OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 20 IX 2020

Sagrantino
  1. Kościół przeżywa dziś 25 niedzielę zwykłą. W najbliższych dniach w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek święto Świętego Mateusza, Ewangelisty; w środę wspomnienie świętego ojca Pio, w sobotę świętych męczenników Kosmy i Damiana.
  2. Instalacja nagłośnienia w naszym kościele została przewidziana na pierwszą dekadę października. Przygotowanie kawiarenki ? w drugiej części października. Możliwość pomocy finansowej dla tych spraw jest przez złożenie ofiary do koszyczka na skrzyni lub wpłaty na konto. Dziękuję za wszelkie wsparcie. Przy okazji dziękuję za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła w postaci modlitwy, troski, pomocy w różnych pracach, ofiar składanych na tacę.
  3. Informuję, że od 11 października będą pewne zmiany w porządku Mszy Świętych. W niedzielę będzie dodatkowo Msza Święta o godzinie 19.00, natomiast w tygodniu Msza o 15.15 będzie od poniedziałku do piątku.
  4. Zapraszam do trwania na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem każdego dnia ? wieczorna Adoracja w ciszy od 20.00 do 21.30. Po Adoracji codziennie ostatnia Msza w mieście o godz. 21.37.
  5. Wszystkim Wam, życzę pięknego tygodnia!