OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 IV 2024

XXIII Niedziela ZWYKŁA – 1

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21 IV 2024

Niedziela Dobrego Pasterza

  1. Dziś czuwanie przy relikwiach Św. Marii Magdaleny o godz. 18.00. Zapraszamy.
  2. W najbliższy wtorek, 23 kwietnia – Uroczystość Św. Wojciecha, Patrona naszego kościoła. Zapraszam na świętowanie imienin naszego Patrona i zyskanie daru odpustu zupełnego, w tym wyjątkowym kościele: najstarszym w Mieście, zbudowanym w miejscu zatrzymania się Świętego Wojciecha, który w tym miejscu głosił Chrystusa.

Program Świętowania:

  • 15.15 Eucharystia z kazaniem
  • 18.00 Uroczyste Nieszpory w wykonaniu Studentów Instytutu Muzyki Kościelnej Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Dyryguje Prof. Susi Ferfoglia.
  • 19.00 UROCZYSTA EUCHARYSTIA KONCELEBROWANA POD PRZEWODNICTWEM KARDYNAŁA STANISAWA DZIWISZA. Po Eucharystii świętowanie przy stole dla wszystkich jej uczestników.
  • 21.37 Eucharystia z kazaniem (ks. Kacper Nawrot)
  1. Sładka z dnia odpustu będzie przeznaczona na prace przy organach w naszym kościele. Instrument wymaga genialniejszego remontu.
  2. W najbliższy czwartek, 25 kwietnia, od godz. 20.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z młodzieżą z Ruchu Czystych Serc z Duszpasterstwa Akademickiego Parafii Dobrego Pasterza w Krakowie. O godz. 21.37 Eucharystia wraz z tą Wspólnotą pod przewodnictwem ich Duszpasterza.