OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 X 2022, XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

Samuel Martins 3U7HcqkIbb4 Unsplash
  1. Październik jest miesiącem szczególnie związanym z różańcem. Zapraszamy na wspólny różaniec codziennie podczas Adoracji o godz. 20.45.
  2. Rektorat świętego Wojciecha zaprasza na wspólny wyjazd sylwestrowy do Wiednia, 28 XII – 1 I. Koszt 239 euro. Zapisy 13 listopada. Liczba miejsc: 46. Szczegóły na naszej stronie internetowej i facebooku.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić rocznicę poświecenia naszego kościoła. Nasz kościół jest najstarszym kościołem naszego Miasta, stąd rocznica ma dodatkowo wyjątkowe znaczenie. Zapraszamy.
  4. Zbliża się listopad, miesiąc w którym szczególnie modlimy się za zmarłych. Jedną z form modlitwy są tradycyjne wypominki. Na skrzyni są przygotowane kartki, na których można zapisywać imiona osób zmarłych, za których będziemy się naszym kościele modlić. Kartki uzupełnione proszę składać w zakrystii.
  5. Msza Święta w naszym kościele w dniu Wszystkich Świętych, 1 listopada, będzie o godz. 19.00 i 21.37. W dniu zadusznym, 2 listopada, o godz. 15.15 i 21.37.
  6. W MINIONY CZWARTEK O GODZ. 17.30 NA ANTENIE TV Trwam był emitowany film o naszym kościele i dziełach, które są tutaj podejmowane. Na naszej stronie Internetowej i facebooku został zamieszczony link, aby móc film obejrzeć w dowolnym czasie. Film nosi tytuł: WYSPA CISZY. Zapraszamy!
  7. Dobrych dni nowego tygodnia! Studentom – dobrego startu w nowym roku akademickim!