OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 IX 2022, XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

C09e6be0ff0cd53642f234dbae85ae21

 

  1. Dzień Pański, który przeżywamy niech będzie bogaty w radość wzajemnej miłości! W naszej świątyni celebracja Eucharystii o godz. 12.15, 19.00 i 21.37. Po Mszy o godz. 19.00 w kawiarence WojcieszCafe świętowanie przy stole – zapraszamy na kolację, natomiast po Mszy o godz. 21.37 poczęstunek przed świątynią.
  2. Dziś jest ostatni dzień zapisów na spotkanie powakacyjne dla osób, które wzięły udział w wyjazdach wakacyjnych z naszym rektoratem do Pragi, na Spływ kajakowy i do Asyżu. Zapisy zamykamy ostatecznie dziś po Mszy o godz. 21.37. Zapisy w zakrystii lub na niedzielnej kolacji. Spotkanie powakacyjne będzie w Marcyporębie, w najbliższą sobotę 1 października. Jest możliwość zapisania się na autokar, który zawiezie nas na miejsce i przywiezie z powrotem. Szczegóły na stronie internetowej i facebooku.
  3. Informujemy, że za dwa tygodnie w niedzielę, dnia 9 października, nie będzie Mszy Świętej o godzinie 12.15 w naszym kościele ze względu na uroczyste obchody rocznicy założenia Muzeum Narodowego w Krakowie, w ramach których będzie także koncert na płycie Rynku. Osoby, które złożyły na ten dzień i tę godzinę intencje Mszalną, prosimy o kontakt w celu ustalenia nowego terminu odprawienia Mszy Świętej.
  4. W październiku rozpoczynamy spotkania grupy biblijnej. Spotkania będą w 2 i 4 środy miesiąca. Pierwsze spotkanie powakacyjne będzie 12 października, o godz. 18.00.
  5. W naszym kościele trwa całodzienna adoracja, na którą zapraszamy. Bardzo zachęcam, abyśmy stworzyli wspólnie grafik stały obecności na adoracji na ten rok. W tym celu, proszę o wpisanie się na listę która znajduje się na skrzyniach lub jest na stronie internetowej. Zachęcamy do wyboru choć jednej stałej godziny w tygodniu.