OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 IV 2024

XXIII Niedziela ZWYKŁA – 1

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28 IV 2024

  1. Dziękuję za wspólne chwile modlitwy w dniu odpustu św. Wojciecha, dziękuję za liczny udział w celebracji Eucharystii. Dziękuję zaangażowanym za pomoc w przygotowaniach do wydarzeń odpustowych. Dziękuję za obecność także przy stole o godz. 20.15. Radość świętowania we wspólnocie jest wyjątkowo pięknym doświadczeniem. Dziękuje za ofiary na składkę na czekający nas bardziej generalny remont naszych organów.
  2. W najbliższą środę, 1 maja, Kościół oddaje cześć świętemu Józefowi, Rzemieślnikowi. Tego też dnia dziękujemy za dar jakim jest dla nas praca. W środę nie będzie spotkania grupy biblijnej o godz. 18.00 ani nieszporów o 21.00. Zapraszamy w środę 8 maja. Tego dnia spowiedź w nieco zmienionych godzinach, od 16.00 do 17.00.
  3. W najbliższy piątek, 3 maja, pierwszy piątek miesiąca – i Uroczystość Maryi Królowej Polski. Uroczystość znosi post, stąd w ten piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze Święte w naszej świątyni o godz. 15.15 i 21.37.
  4. Trwają zapisy na wyjazd do Rumunii. Zamykamy je pojutrze, we wtorek, 30 kwietna. Bardzo zachęcamy do udziału w tej wspaniałej przygodzie.
  5. Za tydzień, w niedzielę, 5 maja o godz. 20.00 (podczas wspólnej kolacji) rozpoczynamy zapisy na rowerowy wyjazd trasą Kraków – Święty Gaj, który będzie od 28 czerwca do 6 lipca. Uwrażliwiamy na to, ponieważ wiemy o sporym zainteresowaniu. Mamy 25 miejsc. Przy zapisach wplata zaliczki:
  6. Za dwa tygodnie, w niedzielę, 12 maja rozpoczynamy zapisy na spływ kajakowy, organizowany od 9 do 15 lipca. Przebieg zapisów – podobnie jak z zapisami na rowery.