OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 czerwca 2024

IMG 0407

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

30 czerwca 2024

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Prosimy, w miarę możliwości, o uzupełnianie grafiku na adorację Najświętszego Sakramentu na czas wakacyjny. Odpowiednie rubryki są na stornie internetowej i na skrzyni w naszym kościele.
2. Czas wakacji. Życzymy pięknych przygód i dobrego odpoczynku w radości dostrzegania, że „Pan prowadzi nad wody, gdzie możemy odpocząć, orzeźwia duszę”. (Ps23). Witamy w naszym Mieście wszystkich wypoczywających, zapraszając do chwil wytchnienia przed Najświętszym Sakramentem w naszej świątyni. Adoracja od poniedziałku do piątku od 7.00 do 21.20. W niedziele od 13.00 do 21.20.
3. Przedwczoraj rozpoczęła się pielgrzymka rowerowa naszego rektoratu. Dziś pielgrzymi pokonują trasę ok 100 km z miejscowości Gidle do Łodzi. Spodziewany przyjazd do Łodzi ok. 19.00. W najbliższy piątek pielgrzymi mają zamiar dotrzeć do Świętego Gaju, gdzie zakończy się pielgrzymka. Zapraszamy do śledzenia przygody rowerowej na naszym Facebooku, gdzie każdego dnia jest zamieszczana relacja z trasy orazzdjęcia lub krótkie filmy. Prosimy też o modlitwę za tę 25 osobową grupę naszych rowerzystów. Cześć pielgrzymów (8 osób) pokona rowerami trasę jadąc dalej ze Świętego Gaju przez Gdańsk do Swornegaci, gdzie 9 lipca rozpocznie się Spływ Kajakowy śladami Karola Wojtyły.