OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 lipca 2024

Remi Jacquaint CCIsZRL8X5U Unsplash

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

7 lipca 2024

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Prosimy, o wpisywanie się do grafiku na adorację Najświętszego Sakramentu na czas wakacyjny. Odpowiednie rubryki są na stornie internetowej i na skrzyni w naszym kościele.
  2. Czas wakacji. Życzymy pięknych przygód i dobrego odpoczynku w radości dostrzegania, że „Pan prowadzi nad wody, gdzie możemy odpocząć, orzeźwia duszę”. (Ps 23). Witamy w naszym Mieście wszystkich wypoczywających, zapraszając do chwil wytchnienia przed Najświętszym Sakramentem w naszej świątyni. Adoracja od poniedziałku do piątku od 7.00 do 21.20. W niedziele od 13.00 do 21.20.
  3. Przedwczoraj, w piątek 6 lipca, rowerzyści z naszego rektoratu dotarli do Świętego Gaju, pokonując ok 600 km. Relacja z przygody rowerowej jest na naszym Facebooku. Wczoraj wieczorem rowerzyści wrócili do Krakowa pociągiem. Cześć z nich (8 osób) wyruszyło na dalszą trasę – jadąc w tych dniach ze Świętego Gaju przez Gdańsk do Swornegaci, gdzie pojutrze, we wtorek 9 lipca rozpocznie się dla blisko 100 osób Spływ Kajakowy śladami Karola Wojtyły. Na śledzenie relacji ze Spływu zapraszamy na Facebooka naszego rektoratu, a także Facebooka Spływu 100 lecia. Grupa z Krakowa wyrusza na Spływ pociągiem we wtorek o godz. 6.44.