OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 II 2024

XXIII Niedziela ZWYKŁA – 1
  1. Trwa Wielki Post. W naszej świątyni Droga Krzyżowa w piątek o godz. 20.45, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 20.45. Temat kazań pasyjnych: „Zdrowie w ranach”.
  2. W środę o godz. 21.00 zapraszamy na nieszpory do naszej świątyni, które prowadzi schola gregoriańska. O godz. 20.00 próba scholi gregoriańskiej w Chimerze, o godz. 20.00 próba scholi rektoralnej w WojcieszCafe. Do jednaj i drugiej scholi można dołączyć. Zapraszamy.
  3. Bractwo Przedmurza zaprasza na noc czuwania przed Najświętszym Sakramentem do Kościoła Karmelitów na Piasku, w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi i za Ojczyznę.

Czuwanie 1 / 2 marca. Informacje na plakacie na skrzyni.

  1. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojen.
  2. Na stronie internetowej naszego rektoratu i Facebooku znajduje się opis dotyczący wszystkich wyjazdów wakacyjnych z rektoratem, na które zapraszamy. Pierwszy – rowerowy Kraków – Święty Gaj 28 VI – 6 VII. Drugi – IV Edycja Spływu Kajakowego Św. Karola Wojtyły 9 – 15 VII. Trzeci – wyjazd do Rumunii 18 – 26 VII. Najbliższe zapisy dotyczą wyjazdu do Rumunii. Jest na stronie i fb pełen pogram wyjazdu bogatego w przeżycia. Zapisy w zakrystii lub na kolacji niedzielnej – od Niedzieli Palmowej, 24 marca do Niedzieli Miłosierdzia Bożego, 7 kwietnia.