OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 I 2022

Maxresdefault

1. Przeżywamy III Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wsp. Św. Franciszka Salezego, we wtorek święto Nawrócenia Świętego Pawła, w środę wsp. Śś. Tymoteusza i Tytusa, w piątek wsp. Św.
Tomasza z Akwinu.
2. Przypominam, że codziennie od 20.00 do 21.20 są włączane maty grzewcze przed prezbiterium, aby adorować Jezusa bliżej, na kolanach czy siedząc na macie, mając ciepło od strony podłogi. Maty grzewcze w
ławkach są włączone cały czas.
3. Rektorat Świętego Wojciecha planuje organizację trzech form spędzenia urlopów wakacyjnych 2022 dla chętnych: wyjazdy do Pragi, na Mazury i do Italii. Szczegóły na stronie internetowej i Facebooku.
4. W przyszłą niedzielę, nasza czterogłosowa schola św. Wojciecha zaprasza na wieczór kolęd. Wydarzenie będzie o godz. 18.30 w naszej świątyni. Zapraszamy do wspólnych chwil zamyśleń i modlitwy przy kolędach w
pięknym wykonaniu. O 19.00 będzie Msza Święta niedzielna, podczas której schola będzie także śpiewać. Zapraszamy!
5. Informujemy, że jutro (poniedziałek, 24 stycznia) nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. 7.00 – 18.00. To jest związane z kolejnymi pracami wewnątrz naszej świątyni. Adoracja tego dnia od godz.
18.00. Przepraszamy za tę niedogodność, ale jest ona docelowo dla dogodności w modlitwie 🙂
6. Błogosławionych dni nowego tygodnia!