Ogłoszenia duszpasterskie na 12 niedzielę zwykłą

Wróble
  1. W środę obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w tym dniu również na wieczornej adoracji i Mszy świętej o godz. 21.37 będzie modlić się Róża Różańcowa św. Franciszka.
  2. Codziennie w naszym kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 w intencji odnowy moralnej naszego miasta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W czerwcu modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej o godz. 15.15, a w niedziele na zakończenie wieczornej adoracji.
  4. W tym tygodniu w piątek dzieci i młodzież, a także nauczyciele i katecheci kończą kolejny rok szkolny i katechetyczny. W modlitwach prośmy dla nich o dobre i bezpieczne wakacje.
  5. Przypominamy, że w kościołach nadal obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa i zachowania bezpiecznej odległości od innych obecnych w świątyni. Pamiętajmy o tym, biorąc pod uwagę także niewielką przestrzeń w naszym kościele. Wykazujmy dalece idącą odpowiedzialność za siebie i innych.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła, a wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia.