Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą

Dom
  1. W tym tygodniu przypada w środę święto św. Benedykta, opata ? patrona Europy, w czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w piątek ? świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  2. W sobotę kolejna nowenna i Msza święta w intencji Ojczyzny. O godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 21.00 Różaniec za Ojczyznę i Msza święta o 21.37.
  3. Rozpoczęły się zapisy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Wyruszy ona z wzgórza wawelskiego 6 sierpnia. Ksiądz Arcybiskup zaprasza do pielgrzymowania, by dziękować za dar św. Jana Pawła II w 40 rocznicę jego wyboru na Stolicę Piotrową oraz za nową krakowską błogosławioną Hannę Chrzanowską. Zapisy rozpoczęły się w bazach poszczególnych wspólnot, szczegóły na stronie internetowej pielgrzymki.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła, wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia, a wypoczywającym nabrania sił i spokojnego wypoczynku.