Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę zwykłą

Dzbany
  1. Od piątku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Główne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się dziś o godz. 15.30 w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II.
  2. Od wtorku do niedzieli będą trwać również centralne uroczystości w ramach Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Na sobotę i niedzielę młodzież jest zaproszona do Centrum Jana Pawła II na czuwanie modlitewne w łączności z młodzieżą świata. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 20.00.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. Agnieszki, w czwartek św. Franciszka Salezego, w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w sobotę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  4. Zapraszamy w ramach Szpitala Domowego na codzienne adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, jest też możliwość spowiedzi.
  5. W zakrystii można zamawiać intencje Mszy świętych na ten rok. Dziękujemy też za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom.