Ogłoszenia duszpasterskie na 20 niedzielę zwykłą

Kobieta
  1. Dziś 20 niedziela zwykła. Jutro przypada święto św. Jacka, prezbitera, patrona naszej archidiecezji, w czwartek wspomnienie św. Bernarda, w piątek wspomnienie św. Piusa X, papieża, w sobotę Najświętszej Maryi Panny Królowej.
  2. W sierpniu zachęcamy do zachowania abstynencji od napojów alkoholowych ? niech w tych dniach nie zabraknie też modlitwy w intencji o trzeźwość w Polsce. Abstynencja jest wielkim błogosławieństwem dla nas i naszej Ojczyzny, a dobro, które z niej płynie, wielu może uratować od alkoholizmu.
  3. W tygodniu zapraszamy na Mszę świętą o godz. 15.15, codziennie też od godz. 20.00 jest adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza święta o godz. 21.37. To codzienna i nieustanna modlitwa o odnowę moralną naszego miasta, do której to modlitwy gorąco zapraszamy.
  4. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie naszej świątyni, za wspólną modlitwę i nawiedzenie naszego kościoła. Na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa, a korzystającym z urlopów i wakacji nabrania sił i spokojnego wypoczynku.