Ogłoszenia duszpasterskie na 9 Niedzielę Zwykłą

Chrystus Z Apostolami Wsrod Zboz 6267371
  1. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec, poświęcony czci Jezusowego Serca. Przez cały miesiąc będziemy modlić się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej o godz. 15.15 a w niedzielę na zakończenie wieczornej adoracji.
  2. Sama uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w najbliższy piątek. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę ? wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  3. Sobota, to również kolejny dzień Jubileuszowej Nowenny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Zapraszamy w tym dniu na wieczorną adorację o godz. 20.00 w tej intencji, o godz. 21.00 różaniec za Ojczyznę, a następnie Msza święta o godz. 21.37.
  4. Jutro ksiądz biskup Jan Szkodoń przeżywa 30 rocznicę święceń biskupich. Wspomnijmy w tym dniu w modlitwie o naszym krakowskim biskupie.
  5. W czwartek Msza święta wieczorna będzie odprawiona w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszego miasta, z racji pierwszego czwartku miesiąca.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła, a wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia.