Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

DSC 0220 1024×683
  1. Dziś 5 niedziela zwykła. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we wtorek świętych męczenników japońskich Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę ? św. Scholastyki, dziewicy.
  2. W środę wieczorna adoracja o godz. 20.00 będzie modlitwą w intencji Poradni Szpitala Domowego i tych, którzy korzystają z jej pomocy.
  3. W roku 2018 przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Główne uroczystości, związane z tym jubileuszem, będziemy przeżywać w listopadzie. Ksiądz arcybiskup z tej okazji prosi o modlitwę dziękczynną za dar wolnej Ojczyzny i o błogosławieństwo Boże dla niej. Szczególnym wyrazem tej modlitwy ma być ?Jubileuszowa Nowenna?. Rozpocznie się ona w lutym, a zakończy w październiku. W naszym kościele modlitwę za Ojczyznę podejmiemy w drugie soboty miesiąca w ramach Szpitala Domowego i będzie to adoracja w ciszy od godz. 20.00, o godz. 21.00 modlitwa różańcowa i Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 21.37. Zapraszamy na pierwszą modlitwę tej Jubileuszowej Nowenny już w najbliższą sobotę 10 lutego.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Zapraszamy na codzienne Msze święte o godz. 15.15 i 21.37. Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia.