Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą

Dłon
  1. We wtorek przypada święto św. Tomasza, Apostoła, w środę święto poświęcenia bazyliki katedralnej na Wawelu, w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  2. W tym tygodniu jest pierwszy czwartek i piątek miesiąca, zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej. W czwartek wieczór modlimy się o powołania kapłańskie.
  3. W sobotę kolejna modlitwa podejmowana w I sobotę miesiąca. O godz. 20.00 zapraszamy jak każdego dnia na adorację Najświętszego Sakramentu, o godz. 20.30 różaniec, o 21.00 medytacja różańcowa. Zapraszamy na tę modlitwę związaną z pięcioma pierwszymi sobotami miesiąca, o które prosi Maryja w Fatimie.
  4. Podczas wakacyjnych miesięcy Msze święte będą odprawiane według stałego porządku, zarówno w tygodniu jak i w niedzielę. Zapraszamy również na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00.
  5. W miniony piątek ks. Antoni ? emeryt, posługujący w naszym kościele, ukończył 58, a rozpoczął 59 rok kapłaństwa. Składamy z tej okazji serdeczne gratulacje i życzymy zdrowia, sił i wytrwałości w kapłańskiej posłudze w naszym kościele.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła, wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia, a wypoczywającym nabrania sił i spokojnego wypoczynku.