Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą

Zbawiciel
  1. Dziś do Kalwarii Zebrzydowskiej pielgrzymują rodziny naszej Archidiecezji. Za tydzień na Jasnej Górze odbędzie dla rodzin spotkanie ogólnopolskie.
  2. Dziś również Kościół obchodzi Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, który papież Franciszek poświęcił sprawie odpowiedzialności wszystkich za przekazywanie prawdy.
  3. We wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz patrona młodzieży, w czwartek wspomnienie świętych męczenników koreańskich, piątek jest święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w sobotę ? wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy, współzałożycielki sióstr Albertynek.
  4. W tygodniu zapraszamy na Mszę świętą o godz. 15.15, codziennie też od godz. 20.00 jest adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza święta o godz. 21.37. To codzienna i nieustanna modlitwa o odnowę moralną naszego miasta, do której to modlitwy gorąco zapraszamy.
  5. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom.