Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę zwykłą

Jezus I Dzieci
  1. Jutro w kościele ss. Prezentek na ul. św. Jana przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny od Wykupu Niewolników. W czwartek wspominamy św. Wincentego a Paulo, prezbitera, założyciela zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia, zwanych Szarytkami. W piątek jest wspomnienie św. Wacława, męczennika, patrona Królewskiej Katedry na Wawelu, w sobotę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. W tygodniu zapraszamy na Mszę świętą o godz. 15.15, codziennie też od godz. 20.00 jest adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza święta o godz. 21.37. W środę wieczorną adorację poprowadzi Róża Różańcowa św. Franciszka, która codziennie modli się za osoby korzystające z Poradni Szpitala Domowego. Poradnia ta pomaga osobom zmagającym się z problemami związanymi z seksualnością. Jest efektem i dopełnieniem ciągłej modlitwy w Szpitalu Domowym o moralną odnowę miasta. Oferuje trzy darmowe spotkania z psychologiem, który pomoże zdiagnozować problem i wskaże, dokąd następnie należy się udać. Szczegóły są na wizytówkach przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej kościoła.
  3. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom.23