Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą

Ręka
  1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy jutro św. Teresę od Dzieciątka Jezus, we wtorek przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu ? uroczystości odpustowe u oo. Franciszkanów, w piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  2. Jutro rozpoczyna się październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w ramach inicjatywy Szpitala Domowego każdego dnia o godz. 20.00 na rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich chętnych na tę modlitwę podejmowaną w intencji odnowy moralnej naszego miasta.
  3. W tym tygodniu jest pierwszy czwartek miesiąca, na wieczornej modlitwie różańcowej i Mszy świętej będziemy modlić się w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie. Zachęcamy również do skorzystania ze spowiedzi z racji pierwszego piątku miesiąca.
  4. W sobotę 6 października zapraszamy na ostatnie z zapoczątkowanych w czerwcu nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 20.00, różaniec w tym dniu będzie o godz. 20.30, następnie medytacja i Msza święta o godz. 21.37. Bardzo dziękujemy przy tej okazji pani Marcie i panu Henrykowi za przygotowywanie i prowadzenie tej comiesięcznej modlitwy.
  5. W tym tygodniu dodatkowe Msze święte będą w poniedziałek o godz. 16.00 dla stowarzyszenia Vis Veritatis oraz w środę o godz. 9.00 dla profesorów i wykładowców Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom. Prośmy również o błogosławieństwo dla nas i naszych bliskich, jak i studentów rozpoczynających kolejny rok akademicki.